Pierwsze urodziny małego Księcia Jerzego

Dnia 22 VII 2014r roku Książę Jerzy, syn Księcia i Księżnej Cambridge z Wielkiej Brytanii, obchodził swoje pierwsze urodziny.
Z tej okazji dzieci z przedszkola w Bukowcu uczestniczyły w zajęciach z języka angielskiego dotyczących tematyki Wielkiej Brytanii i Rodziny Królewskiej. Dzieci pod opieką nauczycielki języka angielskiego, pani Agnieszki Gwizdała, pokolorowały flagę Anglii, wykonały plakaty przedstawiające mapy Wielkiej Brytanii i Polski na których został umieszczony napis „Children from Poland learn English”(Dzieci z Polski uczą się języka angielskiego) oraz obejrzały zdjęcia Rodziny Królewskiej.
Wszystkie te aktywności z udziałem dzieci zostały sfotografowane i dołączone do kartki z życzeniami urodzinowymi dla małego Księcia. Do życzeń został dołączony drobny upominek, a mianowicie dwa ptaszki na wodę ustrojone w kokardkę i krawat w barwach biało-czerwonych.
Ku zaskoczeniu wszystkich, po trzech tygodniach do przedszkola przyszedł list z Wielkiej Brytanii, w którym Księżna i Książę Cambridge dziękują wszystkim dzieciom za przepiękną kartkę i upominek dla ich synka z okazji jego pierwszych urodzin.

bip_fotka.php bip_fotka.php bip_fotka.php

Informacje

Rejestr zmian