Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI PUBLICZNEJ R

Zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2022 r., poz. 902 ze zm.), informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej, jest udostępniana na wniosek.

W związku z powyższym, jeżeli poszukiwanej informacji nie odnaleźli Państwo na stronach BIP, prosimy o dostarczenie do sekretariatu wypełnionego wniosku o udostępnienie informacji publicznej w jeden z poniższych sposobów:

– plik „Wniosek o udostępnienie informacji publicznej” wysłany na adres e-mail: sprozanna@interia.pl

– przesyłka listowa na adres: Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Różannie, 86-122 Bukowiec

Sekretariat szkoły przyjmuje podania, wnioski i pisma interesantów oraz udziela szczegółowych informacji dotyczących sposobu załatwiania spraw.

Skargi i wnioski przyjmowane są w godzinach  pracy sekretariatów. Sprawy są rozpatrywane   z zachowaniem trybu i terminów zgodnych z kodeksem postępowania administracyjnego.

Kontakt z dyrektorem:

Po telefonicznym uzgodnieniu. Numer kontaktowy: 665 663 153

Godziny pracy sekretariatu:

•          Lokalizacja Różanna 32: poniedziałek-piątek w godz.: 07.30-13.30

•          Lokalizacja Korytowo 1: poniedziałek-piątek w godz.: 07.30-14.30

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego